Wysyłka i dostawa

Nasi dostawcy współpracują ze światowym liderem w przechowywaniu i transporcie diamentów. W związku z tym jesteśmy w stanie zapewnić Państwu płynną logistykę oraz pierwszej klasy usługę transportu do Polski. W Polsce diament przekazywany jest, pod nadzorem agencji celnej, opancerzonemu konwojowi przewoźnika z którym stale współpracujemy. Jest to certyfikowana firma specjalizująca się w dostawie wartościowych przesyłek.

Ubezpieczamy każdą przesyłkę do pełnej wartości zakupu, od złożenia zamówienia, aż do podpisania odbioru dostawy przez klienta. Gwarantujemy tym samym pełne bezpieczeństwo podczas transportu oraz ewentualny zwrot całkowitej inwestycji.

Diament zazwyczaj dostarczany jest bezpośrednio na adres, który klient podał składając zamówienie. Klient zobowiązany jest okazać ważny dokument tożsamości podczas odbioru towaru. Na specjalne życzenie możemy dostarczyć kamień do innej, wyszczególnionej przez klienta, lokalizacji.

Dostarczamy dobra wyłącznie do osoby, która dokonała zakupu lub jeśli klientem jest firma, do osoby upoważnionej podczas zakupu przez tą firmę. Proszę zwrócić uwagę, że przewoźnik nie będzie w stanie wydać diamentu innej osobie niż ta wskazana w dokumentacji, nawet krewnemu lub współmałżonkowi.

Prestige Ventures zobowiązuje się do stałego kontaktu z klientem podczas całego procesu oraz do natychmiastowego powiadomienia klienta kiedy termin dostawy będzie znany bliżej.

Oferujemy również dostawę poza granicami Polski, uzależnioną oczywiście od statusu prawnego danego kraju w kwestii certyfikowanych diamentów.

Scroll Up